RT1206BRD0712K4L
MFR.Part #
RT1206BRD0712K4L
JLCPCB Part #
C870399
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS