RT1206BRD07118RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRD07118RL
JLCPCB Part #
C870379
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS