RT1206BRD07107RL
MFR.Part #
RT1206BRD07107RL
JLCPCB Part #
C870365
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS