RT1206BRD07101KL
MFR.Part #
RT1206BRD07101KL
JLCPCB Part #
C870359
Description
-55℃~+155℃ 101kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS