RT1206BRC07825RL
MFR.Part #
RT1206BRC07825RL
JLCPCB Part #
C870311
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS