RT1206BRC0760K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRC0760K4L
JLCPCB Part #
C870236
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS