RT1206BRC07549KL
MFR.Part #
RT1206BRC07549KL
JLCPCB Part #
C870205
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS