RT1206BRC0723K2L
MFR.Part #
RT1206BRC0723K2L
JLCPCB Part #
C869980
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS