RT1206BRB079R53L
MFR.Part #
RT1206BRB079R53L
JLCPCB Part #
C7303258
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS