RT1206BRB07976RL
MFR.Part #
RT1206BRB07976RL
JLCPCB Part #
C5879754
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS