RT1206BRB07953KL
MFR.Part #
RT1206BRB07953KL
JLCPCB Part #
C20166177
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS