RT1206BRB07910RL
MFR.Part #
RT1206BRB07910RL
JLCPCB Part #
C20166176
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS