RT1206BRB078K25L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRB078K25L
JLCPCB Part #
C6460908
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS