RT1206BRB0788K7L
MFR.Part #
RT1206BRB0788K7L
JLCPCB Part #
C6669136
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS