RT1206BRB0762RL
MFR.Part #
RT1206BRB0762RL
JLCPCB Part #
C7303222
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS