RT1206BRB075K76L
MFR.Part #
RT1206BRB075K76L
JLCPCB Part #
C6208182
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS