RT1206BRB07523KL
MFR.Part #
RT1206BRB07523KL
JLCPCB Part #
C6288490
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS