RT1206BRB0751K1L
MFR.Part #
RT1206BRB0751K1L
JLCPCB Part #
C5896546
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS