RT1206BRB074K42L
MFR.Part #
RT1206BRB074K42L
JLCPCB Part #
C5896544
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS