RT1206BRB07487RL
MFR.Part #
RT1206BRB07487RL
JLCPCB Part #
C6208165
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS