RT1206BRB07475RL
MFR.Part #
RT1206BRB07475RL
JLCPCB Part #
C6208150
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS