RT1206BRB07430KL
MFR.Part #
RT1206BRB07430KL
JLCPCB Part #
C6208138
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS