RT1206BRB073K16L
MFR.Part #
RT1206BRB073K16L
JLCPCB Part #
C5879712
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS