RT1206BRB0735K7L
MFR.Part #
RT1206BRB0735K7L
JLCPCB Part #
C5739028
Description
-55℃~+155℃ 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS