RT1206BRB07357RL
MFR.Part #
RT1206BRB07357RL
JLCPCB Part #
C5739024
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS