RT1206BRB0732R4L
MFR.Part #
RT1206BRB0732R4L
JLCPCB Part #
C6208125
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS