RT1206BRB07301KL
MFR.Part #
RT1206BRB07301KL
JLCPCB Part #
C7303157
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS