RT1206BRB0727K4L
MFR.Part #
RT1206BRB0727K4L
JLCPCB Part #
C5879697
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS