RT1206BRB0724K9L
MFR.Part #
RT1206BRB0724K9L
JLCPCB Part #
C5896508
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS