RT1206BRB07243KL
MFR.Part #
RT1206BRB07243KL
JLCPCB Part #
C7065142
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS