RT1206BRB0723R7L
MFR.Part #
RT1206BRB0723R7L
JLCPCB Part #
C6669064
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS