RT1206BRB07221KL
MFR.Part #
RT1206BRB07221KL
JLCPCB Part #
C6208104
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS