RT1206BRB07210KL
MFR.Part #
RT1206BRB07210KL
JLCPCB Part #
C7303139
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS