RT1206BRB0720KL
MFR.Part #
RT1206BRB0720KL
JLCPCB Part #
C728668
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS