RT1206BRB071K65L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRB071K65L
JLCPCB Part #
C6288472
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS