RT1206BRB071K4L
MFR.Part #
RT1206BRB071K4L
JLCPCB Part #
C5739000
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS