RT1206BRB071K15L
MFR.Part #
RT1206BRB071K15L
JLCPCB Part #
C5879684
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS