RT1206BRB0719R6L
MFR.Part #
RT1206BRB0719R6L
JLCPCB Part #
C5896500
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS