RT1206BRB07196RL
MFR.Part #
RT1206BRB07196RL
JLCPCB Part #
C7065136
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS