RT1206BRB07191KL
MFR.Part #
RT1206BRB07191KL
JLCPCB Part #
C5879680
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS