RT1206BRB0718R2L
MFR.Part #
RT1206BRB0718R2L
JLCPCB Part #
C5738996
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS