RT1206BRB0716K2L
MFR.Part #
RT1206BRB0716K2L
JLCPCB Part #
C5896493
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS