RT1206BRB0715K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRB0715K4L
JLCPCB Part #
C5879666
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS