RT1206BRB07154RL
MFR.Part #
RT1206BRB07154RL
JLCPCB Part #
C6669033
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS