RT1206BRB0713R3L
MFR.Part #
RT1206BRB0713R3L
JLCPCB Part #
C5738984
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS