RT1206BRB0713KL
MFR.Part #
RT1206BRB0713KL
JLCPCB Part #
C869694
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS