RT1206BRB07127KL
MFR.Part #
RT1206BRB07127KL
JLCPCB Part #
C6460828
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS