RT1206BRB07105RL
MFR.Part #
RT1206BRB07105RL
JLCPCB Part #
C6460826
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS