RT1206BRB07102KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206BRB07102KL
JLCPCB Part #
C6288458
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS