RT0805WRE079K76L
MFR.Part #
RT0805WRE079K76L
JLCPCB Part #
C4099480
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS